Jak przeprowadzić duży dom? Wykonujemy przeprowadzkę domu!

Przeprowadzka domu

Przeprowadzka dużego domu wymaga doskonałej organizacji i dużych pokładów pracy. Wiele osób obawia się tego wyzwania i nie chce podejmować go osobiście. Optymalnym rozwiązaniem dla nich są usługi profesjonalnej firmy przeprowadzkowej. Dlaczego warto z nich korzystać?

Firmy przeprowadzkowe mogą pochwalić się nie tylko bogatym doświadczeniem w kwestii pakowania, zabezpieczania i transportu mienia, ale również dysponują odpowiednim sprzętem. Bynajmniej nie chodzi tutaj wyłącznie o samochód transportowy, ale również o specjalne kufry, skrzynie, maty, jak również zabezpieczenia. Oferta firm przeprowadzkowych obejmuje kompleksową obsługę przeprowadzek domów, czyli:

  • pakowanie dobytku klienta
  • zabezpieczanie przed uszkodzeniem przy pomocy specjalnych materiałów
  • wyniesienie pakunków z dotychczasowego mieszkania
  • transport pod wskazany adres lub do magazynu
  • uprzątnięcie dotychczasowego miejsca zamieszkania
  • wniesienie pakunków do nowego mieszkania klienta
  • ustawienie sprzętów

 

Firmy przeprowadzkowe świadczą również dodatkowe usługi, które często wliczone są już w cenę usług związanych z przeprowadzką. Zajmują się oni wywozem niepotrzebnych przedmiotów na wysypisko śmieci lub do utylizacji, a w wypadku, gdy klient nie może złożyć wyposażenia w nowym lokalu, służą mu powierzchnią magazynową. Wybierając firmę przeprowadzkową, której zleci się prace związane z przewożeniem mienia, trzeba koniecznie ustalić zakres przeprowadzanych prac, jak również udogodnień takich, jak ubezpieczenie OC. Wielu klientów czuje się bardziej komfortowo osobiście nadzorując pakowanie i zabezpieczanie swoich osobistych rzeczy. W takim przypadku firma przewozowa zajmuje się wyłącznie zabezpieczaniem elementów wielkogabarytowych, czyli mebli i wyposażenia. Chociaż w tego typu przedsiębiorstwach pracują osoby doświadczone, które wiedzą, jak obchodzić się z delikatnymi przedmiotami, zawsze warto czuwać nad przebiegiem prac, a przede wszystkim zadbać o ubezpieczenie OC. O profesjonalizmie wybranej firmy świadczy to, czy oferuje swoim klientom taką możliwość.