# # #

Przeprowadzki Krajowe Wrocław

Nasza firma od wielu lat funkcjonuje na rynku i świadczy profesjonalne usługi przeprowadzkowe. Aby dopasować się do oczekiwań klientów, proponujemy zarówno przewóz rzeczy do innego kraju, jak też na terenie Polski. Jeśli szukacie Państwo firmy, które odpowiedzialnie podchodzi do powierzonych zadań, chętnie podejmiemy się realizacji każdego zlecenia.

Przeprowadzki krajowe to sposób na zorganizowanie usługi, dostarczenie wybranych przedmiotów we wskazane miejsce lub przewiezienie rzeczy, które nie zmieszczą się do samochodu osobowego. Nasza flota została przystosowana do transportu nawet ciężkich i dużych rzeczy. Jeśli chcecie Państwo przetransportować sejf, kasę pancerną lub fortepian, jesteśmy gotowi, aby bezpiecznie załadować i dostarczyć te przedmioty w każdy zakątek kraju. Nasze samochody posiadają specjalistyczne windy, dzięki którym pianino czy drogocenny antyk zostaną zapakowane z najwyższą starannością i ostrożnością.

Doświadczenie naszych pracowników gwarantuje bezpieczeństwo powierzonego mienia, jego profesjonalne zapakowanie, zabezpieczenie oraz rozładunek na miejscu.

Przeprowadzki krajowe obejmują przewóz różnorodnych towarów i rzeczy osobistych. Pragnąc zaoferować Państwu kompleksowe usługi, dostosowaliśmy naszą flotę do potrzeb klientów z różnych branż. Nasza oferta skierowana jest bowiem zarówno do osób prywatnych, jak też do firm. Zajmujemy się chociażby przewozem towarów czy przeprowadzkami biur. Wszystkie produkty, jakie mamy za zadanie dostarczyć, docierają na miejsce w wyznaczonym terminie.


Przeprowadzki na terenie Kraju

Chcąc perfekcyjnie realizować każde zlecenie, przygotowaliśmy nasze samochody do przeprowadzek maszyn, rowerów, skuterów, materiałów budowlanych, mebli, sprzętu AGD i RTV oraz produktów umieszczanych na paletach. Dysponujemy materiałami umożliwiającymi profesjonalne zabezpieczenie przesyłki. Posiadamy palet, kartony oraz folie. Dodatkowym zabezpieczeniem dla naszych klientów jest posiadane przez nas ubezpieczenie. Proponujemy konkurencyjne ceny i przejrzyste rozliczenia za każde wykonane zlecenie przeprowadzki krajowej lub innej

Gwarantujemy Państwu:


Terminowe dostarczenie dobytku nawet w najbardziej oddalony zakątek kraju.


Odpowiednie zabezpieczenie przewożonego mienia naszego klienta.


Ubezpieczenie zarówno na czas załadunku i rozładunku jak i przewozu!

Przeprowadzaliśmy naszych klientów na terenie kraju między innymi do:

team
z Wrocławia do Katowic

Przeprowadzka wyczerpująca. Załadunek odbył się z 5 piętra bez windy. Nasi tragaże pracowali bez wytchnienia ale udało się przeprowadzić usługę do końca i to bez zastrzeżeń!

team
z Wrocławia do Poznania

Przeprowadzka mieszkania z jednego z osiedli we Wrocławiu. Przeprowadzaliśmy całe mieszkanie bez wyjątku, meble, sprzęt AGD wraz z rzeczami osobistymi i cały wyposażeniem.

team
z Wrocławia do Gdańska

Usługa na dość długiej trasie. Zrealizowana przez 2 naszych pracowników. Całość usługi trwała ponad 20 godzin i przejechaliśmy ponad 900km. Dowieźliśmy dobytek na miejsce bez uszczerbku!

Przeprowadzki krajowe to nasz chleb powszedni! Nie jesteśmy nawet w stanie zliczyć ile miast na terenie kraju odwiedziliśmy!