# # #

Przeprowadzki Studenckie Wrocław

Wiemy że prawie każdy student stara się oszczędzać i ucząc się nie zawsze dysponuje budżetem na tyle dużym żeby zapłacić firmie przeprowadzkowej wysoką stawkę za przeprowadzkę z jednego wynajmowanego mieszkania do drugiego. Rozumiemy to i staramy się wyjść "na przeciw" uczniom i studentom! U nas będziecie mieli specjalne stawki i odpowiednie zniżki przy okazaniu legitymacji studenckiej lub indeksu!

Oczywiście cała usługa przeprowadzki nie różni się niczym od tej świadczonych dla innych klientów indywidualnych i firm. Staramy się po prostu uwzględnić zasobność portfela studenta bez wpływu na jakość oferowanej przez nas usługi! Wiemy że młodzi ludzie to docenią i będą w pełni usatysfakcjonowani z zaproponowanej ceny usługi przeprowadki

Przeprowadzki studenckie mają swoją charakterysykę, zazwyczaj w większości Żacy posiadają tylko i wyłącznie swoje rzeczy osobiste takie jak ubrania, sprzęt komputerowy, naczynia, akcesoria domowego użytku. Elementów meblowych właściwie nie posiadają ze względu na to iż w znakomitej większości zamieszkują wynajmowane mieszkania w pełni umeblowane. To znacząco skraca czas trwania usługi i dlatego możemy zaproponować studentom tak atrakcyjne stawki!

Zatem jeżeli jesteś studentem i poszukujesz przeprowadzki na terenie miasta Wrocławia zapraszamy serdecznie! Na pewno będziesz zadowolony a całość usługi przeprowadzkowej przebiegnie sprawnie i w miłej atmosferze. Studencie skorzystaj z naszych usług!


Przeprowadzki Studenckie we Wrocławiu

Nie jesteśmy "gołosłowni" i przedstawiamy specjalnie skonstruowany cennik dla osób młodych oraz studentów. Zobaczcie na jakie rabaty możecie liczyć korzystając z naszych usług. Gwaratnujemy że oferta jest specjalnie dla Was z myślą o Waszym portfelu. Wiemy i rozumiemy że macie często ograniczony budżet!

Każdy student może liczyć na:

  1. darmowe podstawienie pojazdu na terenie miasta Wrocławia!
  2. nieodpłatną pomoc kierowcy przy układaniu rzeczy w aucie w trakcie przeprowadzki!
  3. odpowiednie zabezpieczenie rzeczy osobistych na czas przewozu!
  4. szybkie terminy od czasu przyjęcia zlecenia przeprowadzki studenckiej!
  5. gwaratnowany rabat w wysokości 15-20% od ceny standardowej!

Jak przeprowadzamy studentów:

team
Przeprowadzka Studencka we Wrocławiu

Przykład typowej usługi przeprowadzkowej ludzi młodych. W większości rzeczy osobiste, bez mebli.

team
Usługa przewozu z ulicy Jerzmanowskiej

Przeprowadzka studencka zrealizowana na trasie ul. Jerzmanowska - ul. Bardzka. Typowa przeprowadzka osób młodych.

team
Transport na trasie Staszica - Szewska

Kolejny przykład zrealizowanej przez naszą firmę przeprowadzki studenckiej. Sprawdźcie nas!

Stawiamy na ludzi młodych a w szczególności na studentów. Każda przeprowadzka kończy się sukcesem!