Czy nasza przesyłka jest bezpieczna w kopercie kurierskiej?

Kartony oraz koperty zwykłe i bąbelkowe były w przeszłości najbardziej popularnymi materiałami, w które pakowane były przesyłki podczas transportu w firmach kurierskich lub firmach oferujących usługi transportowe. Koperty kurierskie, czyli foliopaki od pewnego czasu jednak sprawiły, że opakowania ta odeszły do przysłowiowego lamusa i nie są tak często stosowane. Wszystko jest spowodowane tym, że foliopaki niesamowicie dobrze zabezpieczają paczki, są niedrogie i bardzo łatwe w przechowywaniu, ze względu na swój niewielki kształt i możliwość złożenia.

Różne formaty kopert kurierskich

Bardzo ważną cechą pozytywną foliopaków jest to, że występują one w przeróżnych formatach. Sprawia to oczywiście, że absolutnie każda rzecz, niezależnie od tego czy ma ona małe, czy duże gabaryty, zostanie opakowana bardzo dokładnie.

Wysokiej jakości materiały

Koperty kurierskie wykonane są z materiału polietylenowego najwyższej jakości, który charakteryzuje się ogromną wytrzymałością na różnorakie czynniki, zarówno fizyczne, atmosferyczne, jak i chemiczne. Dzięki temu produkt, który opakowany jest w foliopak nie jest narażony na negatywne działanie, takie jak: rozciąganie, rozrywanie, deszcz, promieniowanie słoneczne, mróz czy wilgoć. Z powodzeniem możemy stosować je do transportu różnego rodzaju towarów firmą kurierską, firmą oferującą usługi przeprowadzkowe lub usługi transportowe.

Mocne formy zamknięcia

Profesjonalne foliopaki posiadają silnie klejący pasek. Dzięki niemu nie ma możliwości, żeby przesyłka została otwarta w trakcie przewozu. Takie zabezpieczenie również sprawia, że klient po dostarczeniu paczki ma pewność, że nikt wcześniej nie miał dostępu do opakowanego produktu.

Podwójna ochrona

Koperta kurierska wykonana jest, jak już wiadomo, z wytrzymałego materiału polietylenowego. Dla zwiększenia bezpieczeństwa i ochrony foliopaki wykonywane są w sposób dwuwarstwowy. Takie zastosowanie sprawia, że posiadamy 100% pewności, że przewożony towar nie zostanie w trakcie przewozu uszkodzony.

Decydując się na skorzystanie z usług firmy kurierskiej warto wybierać właśnie te, które korzystają z materiałów, jakimi są foliopaki. Dzięki temu możemy spać spokojnie, ponieważ nasza przesyłka jest absolutnie bezpieczna i nic jej nie grozi!