# # #

Przeprowadzki Wrocław Opinie


Dziękuję za realizację przeprowadzki mojego i mojej rodziny mieszkania. Całość usługi przebiegła bezproblemowo co było dla nas ważne w kontekście stresu związanego ze zmianą miejsca zamieszkania. Pracownicy wykazali się prawdziwym profesjonalizmem. Na pewno będziemy jeszcze korzystać z usług firmy! Polecamy!

Zdecydowane tak! Przeprowadzka miszkania z 2 marca 2015 roku przebiegła absolutnie fachowo, rzetelnie i co ważne w miłej atmosferze. Panowie z firmy zjawili się punktualnie, błyskawicznie i sprawnie poznosili z czwartego pietra (!!!) wszystkie rzeczy (w tym bardo dużo, ciężkich pudeł z książkami). W trakcie przeprowadzki nic się nie uszkodziło (nie zbiła się ani jedna szklaneczka!!!!). Usługa tania i absolutnie fachowo wykonana. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości i przebiegu całej usługi.

Chciałabym jeszcze raz gorąco podziękować za przeprowadzenie usługi przeprowadzkowej na trasie Wrocław - Warszawa. Korzystałam z usług firmy Przeprowadzki Wrocław w formie kompleksowej. Absolutnie miła obsługa od samego początku mnie zaskoczyła. Panowie z firmy cierpliwie i grzecznie odpowiadali na moje pytania. Całość sprzętu meblowego oraz delikatnych rzeczy została zapakowana za pomocą folii bąbelkowej. Dodatkowo Panowie zabezpieczyli dobytek w samochodzie i zamocowali pasami. Dodam iż firma ma także ubezpieczenie co również bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło!! Dziękuję.

Przeprowadzka domu do do Niemiec (miejscowość pod Hamburgiem). Przewożone rzeczy zostały właściwie zabezpieczone za pomocą folii stretch a także kartonu oraz podkładów z gąbki. Bardzo miła atmosfera oraz kontakt. Nic tylko POLECIĆ firmę! Dziękujemy. Matylda i Sebastian.

No i stało się! Mieszkam już w Krakowie! A to dzięki pracownikom tej firmy. Panowie w sposób 100% profesjonalny wykonali usługę przeprowadzkową mojego dobytku z Wrocławia do Krakowa. Jeśli po ukończonym kontrakcie będę przemieszczał się w inne miejsce, to tylko z firmą Przeprowadzki Wrocław. Pełen profesjonalizm, dziękuję!"

Absolutnie fenomenalna firma przeprowadzkowa! Przeprowadzka dosłownie z jednego końca Wrocławia w drugi dosłownie całego domu wykonana w 1 dzień! Dodatkowo z uśmiechem na twarzy i w bardzo ostrożny sposób! Wszystko właściwie zabezpieczone w różnego rodzaju materiały pakowe i zabezpieczające. Bardzo ułożona oraz zorganizowana (chyba również doświadczona) ekipa. Polecam.

Skorzystaliśmy z usługi kompleksowej przeprowadzki (dostarczenie kartonów, pakowanie, zabezpieczanie, załadunek) i nie żałujemy. Po pierwsze, wyśmienita ocena sytuacji i doświadczenie – usługa trwała tyle ile zaplanowano. Po drugie, organizacja – całość szła płynnie i ekspresowo. Pracownicy byli przygotowani do zadania i bardzo elastyczni. Po trzecie, kontakt – miły, bardzo kulturalny, nawet z pewną delikatnością – bo przecież to pracownicy pakują wszelkie rzeczy osobiste i dokumenty. Przeprowadzka zazwyczaj jest męcząca, ale nie w tym przypadku!

Opinie o naszej firmie przeprowadzkowej są dla nas bardzo ważne. Dziękujemy wszystkim którzy docenili naszą pracę!