# # #

Przeprowadzki Domów we Wrocławiu

Przeprowadzka domu to przedsięwzięcie, które wymaga sporo zaangażowania. Przede wszystkim warto zauważyć, że jest to proces bardziej skomplikowany, niż przewiezienie rzeczy znajdujących się w mieszkaniu. Tutaj mamy do czynienia z o wiele większą ilością mebli i innych przedmiotów. Aby zapewnić naszym klientom sprawną przeprowadzkę domu, musimy zatroszczyć się o właściwe zaplanowanie całości. Ponieważ posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży, jesteśmy w stanie zaproponować satysfakcjonujące rozwiązania logistyczne oraz zaangażować odpowiednią ilość naszych pracowników. Jeśli szukacie Państwo sposobu na bezproblemową i perfekcyjnie zorganizowaną przeprowadzkę swojego domu, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dzięki temu, że myślimy o każdym szczególe, Państwa przeprowadzka odbywa się bez zakłóceń, a dobytek dociera na miejsce w idealnym stanie. Domy o dużych powierzchniach wymagają właściwego zaplanowania przeprowadzki, dlatego niejednokrotnie na miejscu pojawia się kilka samochodów i większa ilość osób. W ten sposób jesteśmy w stanie zrealizować przewóz wszystkich rzeczy w ciągu jednego dnia. Nasza ekipa może zapakować, zabezpieczyć i przenieść wszystkie meble oraz kartony, abyście Państwo nie musieli angażować do tego całej rodziny. Możemy również zdemontować meble na czas ich transportu, a następnie dokonać montażu w nowym domu. Posiadamy właściwe narzędzia oraz przeszkolonych pracowników.

Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, proponujemy dostawę kartonów oraz materiałów zabezpieczających. Dysponujemy folią, tekturą, taśmą czy narożnikami ochronnymi do mebli. Profesjonalnie zabezpieczamy rzeczy, aby w czasie transportu nie uległy nawet drobnemu uszkodzeniu. Jesteśmy w stanie przetransportować antyki, pianino czy kasę pancerną. Posiadamy ubezpieczenie, dzięki czemu klient ma pewność, że jego mienie jest bezpieczne. Jesteśmy dyspozycyjni przez całą dobę, aby przeprowadzka nie zaburzała Państwa planu dnia i nie wymagała brania wolnego w pracy. Mamy atrakcyjne ceny.


Przeprowadzki domów - my podołamy!

Przeprowadzka sporego domu no z całą pewnością duże przedsięwzięcie i nie każda firma jest w stanie z nią sobie poradzić. Cała usługa musi być starannie zaplanowana i dopracowana w najdroniejszych szczegółach. My się nie obawiamy tego typu realizacji ponieważ przeprowadziliśmy już niejeden dom! To dla nas wręcz pestka. Doświadczony i zgrany zespół zrealizuje ją dla Was sprawnie i bezproblemowo. Od tego jesteśmy! Przed realizacją usługi na pewno przyjedziemy na oględziny i darmową wycenę przeprowadzki Państwa domu a potem, miejmy nadzieję, zrealizujemy tą usługę.

Co nas wyróżnia spośród innych firm zajmującymi się przeprowadzkami domów?


Przyjazna i umiarkowana cena zamówionej w naszej firmie przeprowadzki


Zgrany i doświadczony zespół ludzi biegłych w przeprowadzkach domów


Możliwie szybka realizacja zamówionej usługi i do tego wysoki poziom

Usługi przeprowadzki mieszkania zrealizowaliśmy między innymi do:

team
Przeprowadzka domu Riccione - Wrocław

Przeprowadziliśmy cały dom klienta indywidualnego z malowniczej wypoczynkowej miejscowości Riccione do Wrocławia na ulicę Jaracza.

team
Przeprowadzka na trasie Wrocław - Hannower

Przeprowadzka domu osoby prywatnej z Wrocławia do Hannoweru. Całkowity czas trwania usługi to około 24 godziny. Obsługa 2 pracowników.

team
Usługa przeprowadzki do Danii

Przeprowadziliśmy również dom naszego klienta do Danii. Całość trasy wyniosła ponad 2000 km! W usłudze uczestniczyło również 2 pracowników.

Informacje ważne do przejrzenia jeżeli chcesz przeprowadzić swój dom:

Stresujesz się przeprowadzką swojego domu? Niepotrzebnie! Zostaw to nam! Na pewno się nie zawiedziesz! Zorganizujemy to profesjonalnie!