# # #

Przeprowadzki Międzynarodowe Wrocław

Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom współczesnych klientów, pragniemy zaoferować usługi na najwyższym poziomie. Proponujemy między innymi przeprowadzki międzynarodowe. Ponieważ naszym priorytetem jest zadowolenie naszych klientów, zadbaliśmy o doskonale przygotowaną flotę. Dysponujemy samochodami, które są w stanie pomieścić nawet bardzo duże ładunki. Posiadamy auta wyposażone w windy, dzięki czemu załadunek ciężkich przedmiotów nie stanowi problemu. Wszystkie pojazdy posiadają aktualne badania techniczne i są przygotowane do bezproblemowego odbycia nawet bardzo długiej drogi. Dzięki niezawodności naszej floty wszystkie usługi odbywają się terminowo i bez żadnych opóźnień.

Dbamy o zadowolenie klientów, dlatego sposób realizacji zamówienia jest dostosowany do ich potrzeb. Jesteśmy otwarci na wskazówki i przestrzegamy wytycznych ustalonych podczas spotkania z klientem. Wszelkie rozliczenia są przejrzyste, a ustalone ceny nie ulegają zmianom na niekorzyść klienta. Przygotowujemy faktury, a dla stałych klientów proponujemy korzystne rabaty na nasze usługi.

Pragniemy realizować zlecenia tak, aby nasi klienci byli usatysfakcjonowani. Pracujemy w dogodnych dla Państwa porach, a wszelkie zmiany w realizacji zlecenia wprowadzamy najszybciej, jak to tylko możliwe.


Przeprowadzki Zagraniczne

Zajmujemy się przeprowadzkami międzynarodowymi od lat, dzięki czemu zyskaliśmy w tej dziedzinie spore doświadczenie. Zatrudniamy wykwalifikowanych kierowców, którym bez obaw możecie Państwo powierzyć dostarczenie powierzonych rzeczy w wybrane miejsce. Nasze samochody są wyposażone w nadajniki GPS. Jako przewoźnik, posiadamy odpowiednie ubezpieczenie. Wszystko to przekłada się na solidne usługi i bezpieczeństwo powierzonego nam mienia. Klienci są spokojni o swoje rzeczy, a my terminowo dostarczamy je we wskazane miejsce na mapie kontynentu.

Proponujemy korzystne warunki współpracy. Wszelkie szczegóły można omówić z naszym konsultantem. Stawiamy na ciągłe podnoszenie jakości świadczonych usług oraz na satysfakcję naszych klientów.

Rzeczy istotne w trancie przeprowadzki międzynarodowej:

Bezpieczeństwo

terminowość

lokalizacja

Przeprowadzki międzynarodowe dotychczas wykonaliśmy np. do:

team
Przeprowadzka międzynarodowa do Hamburga

Usługa na trasie Wrocław - Hamburg - pomoc kierowcy przy załadunku/rozładunku mebli.

team
Przeprowadzka zagraniczna do Berlina

Obsługa zrealizowana przy pomocy auta typu bus - załadunke i rozładunek przez 2 pracowników.

team
Przeprowadzka do Erfurtu

Duża usługa przeprowadzkowa zrealizowana w zeszłym roku. Zapewniliśmy pakowanie i załadunek/rozładunek.

Zajmujemy się przeprowadzkami międzynarodowymi już kilka ładnych lat! Możesz nam zaufać! Zamierzasz przeprowadzić się za granicę? Zrób to z nami!