# # #

Przeprowadzki firm Wrocław

Nasza firma od lat specjalizuje się w przeprowadzkach. Świadczymy także usługi dla firm. Transport rzeczy do nowej siedziby powinien przebiegać bez zakłóceń i nie wpływać na codzienne funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Rozumiemy, jakie koszty wynikają z zastoju w firmie, dlatego działamy tak, aby temu zapobiec. Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy dla nich atrakcyjną ofertę.

Zajmujemy się przeprowadzkami zarówno małych, jak i dużych firm. Jesteśmy profesjonalnie przygotowani, aby móc bezpiecznie przetransportować powierzone nam mienie. Nasze samochody dostosowane są do przewożenia sprzętu biurowego, mebli oraz dużych i ciężkich przedmiotów. Do ich wygodnego zapakowania wykorzystujemy windy. Ponadto dbamy o stan powierzonych nam rzeczy, dlatego posiadamy sprawdzone materiały zabezpieczające. Możemy dostarczyć je klientowi bezpłatnie lub użyć ich podczas pakowania mienia, jeśli firma zleca nam wykonanie takiej usługi. Folia bąbelkowa czy tektura znakomicie ochronią m.in. meble przed przypadkowym uszkodzeniem podczas transportu. Wszystko dociera w nowe miejsce w nienaruszonym stanie.

Jeśli zależy Państwu na szybkiej przeprowadzce, oferujemy też pakowanie, przenoszenie i rozpakowywanie rzeczy. Ponadto zajmujemy się demontażem i montażem mebli, które będą przewożone do nowej siedziby firmy. Dzięki temu nasi klienci oszczędzają czas i nie muszą przerywać czynności, które gwarantują sprawne funkcjonowanie firmy.

Ponieważ naszymi klientami są m.in. duże i rozwijające się marki, zajmujemy się również transportem międzynarodowym. Jeśli planujecie Państwo otworzenie nowego oddziału firmy w innym kraju i chcecie przenieść tam wyposażenie, chętnie zrealizujemy takie zlecenie. Posiadamy doświadczenie w przewozie międzynarodowym, a nasi pracownicy są dostępni przez całą dobę. Dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować się do wymagań każdego klienta. Jako doświadczony przewoźnik zajmujący się przeprowadzkami, posiadamy stosowne ubezpieczenie zapewniające bezpieczeństwo powierzonego mienia.


Przeprowadzki Firmowe we Wrocławiu

Duże przedsięwzięcia takie jak przeprowadzka całej firmy to na pewno zadanie dla rzetelnej firmy posiadającej kilkuletnie doświadczenie. My właśnie jesteśmy tego typu firmą. Dzięki usługom jakie zrealizowaliśmy przez ostatnie kilka lat jesteśmy całkowicie przekonani o swoich umiejętnościach. Z nami przeprowadzka Twojej firmy odpbędzie się na pewno bezproblemowo.

Przeprowadzki firm - schemat działania naszej firmy:

  1. oględziny - przejeżdzamy na miejsce i dokładnie analizujemy wymagania klienta i przebieg przeprowadzki
  2. wycena - po oględzinach w najkrótszym możliwym czasie wyceniamy usługę z założeniem czasu pracy
  3. pakowanie i zabezpieczanie - robimy to bardzo starannie, nie chcemy niczego uszkodzić w trakcie usługi
  4. załadunek - odbywa się również z należytą uwagą i przystosowany jest do warunków położenia lokalu
  5. transport - zabezpieczamy całe mienie firmowy za pomocą podkładów z gąbki i pasów transportowych
  6. rozładunek - wyładowywujemy starannie całe mienie firmy, uważając na wszystkie elementy i dokumenty
  7. rozlokowywanie rzeczy na właściwe miejsca - wstawiamy rzeczy na miejsce docelowe, rozpakowywujemy

Zobacz jak to robimy:

team
Zabezpieczamy meble i inne elementy

Pakujemy wszelkie elementy, nie tylko meblowe z należytą uwagą a następnie odpowiednio je zabezpieczamy folią stretch lub kartonem falistym.

team
Zabezpieczenie na czas transportu

W trakcie transportu dobytku firmowego dodatkowo zabezpieczamy rzeczy przy pomocy przede wszystkim pasów transportowych i odpowiednich podkładów.

team
Rozmieszczenie elementów meblowych

Przed zakończeniem przeprowadzki firmy odpowiednio umieszczamy właściwe elementy we wskazanym przez zamawiającego miejscu.

Przeprowadzka dużej firmy to dla nas żaden problem! Doświadczeni pracownicy zajmą się nią kompleksowo!