# # #

Przeprowadzki Mieszkań we Wrocławiu

Przeprowadzka to czas, który wymaga odpowiedniego zaplanowania. Warto już dużo wcześniej załatwić formalności, poszukać opieki dla dzieci oraz domowych zwierząt na czas, kiedy będziemy przewozić wszystkie rzeczy do nowego mieszkania. Niestety, czasami zdarza się, że wchodzimy na dół i odkrywamy, że stojący na parkingu samochód osobowy nie jest w stanie pomieścić niektórych mebli, a kilkanaście kursów będzie wymagało zatankowania sporej ilości paliwa. Jeśli podliczy się wszystkie koszty oraz poświęcony czas, przeprowadzka może okazać się droższa i bardziej wymagająca, niż sądziliśmy. Jest to szczególny kłopot dla tych, którzy przenoszą się po raz pierwszy w życiu. Aby zredukować Państwa stres i ułatwić rozpoczęcie życia w nowym mieszkaniu, proponujemy kompleksowe i profesjonalne usługi przeprowadzkowe.

Zajmujemy się zarówno demontażem mebli, wnoszeniem rzeczy do nowego mieszkania, jak też ich pakowaniem przed transportem. Jesteśmy wyposażeni w materiały zabezpieczające, dzięki którym meble czy delikatne przedmioty unikną przypadkowego uszkodzenia podczas przewożenia ich w naszym samochodzie. Naszym klientom proponujemy dostarczenie bezpłatnych kartonów, w które będą mogli bezproblemowo zapakować wszystkie swoje rzeczy.

Nasi pracownicy dostępni są o każdej porze, dlatego ustalona z klientem pora nigdy nie stanowi dla nas kłopotu. Pojawiamy się na miejscu nawet w nocy, jeśli nie możecie Państwo wziąć wolnego w pracy i tylko o tej porze jesteście dyspozycyjni. Odpowiednio przygotowane samochody są w stanie pomieścić naprawdę dużo, dlatego przeprowadzka przebiega szybko i sprawnie. Jeśli posiadacie Państwo duże i ciężkie instrumenty muzyczne, cenne antyki lub sejfy, również jesteśmy w stanie bezpiecznie dostarczyć je we wskazane miejsce.

Naszym klientom zapewniamy dokładne zaplanowanie przewozu rzeczy, aby podczas przeprowadzki nie pojawiły się nieprzewidziane problemy. Jesteśmy w stanie zorganizować Państwa przeprowadzkę za granicę. Mamy także konkurencyjne ceny usług.


Przeprowadzki mieszkań - szybko i bez stresu

W naszej firmie nie musisz dodatkowo denerwować się w trakcie realizacji usługi. Wiemy jak ogromny to stres dla właścicieli mieszkania. Nasza ekipa zadba o to żeby całość przeprowadzki przebiegła możliwie szybko i bez stresu. Jeżeli zobaczysz jak pracujemy będziesz spokojny o cały zgromadzony dobytek znajdujący się w mieszkaniu i możesz być pewien że w Twoim nowym miejscu zamieszkania będzie on ustawiony we właściwym miejscu! Dobierzemy również odpowiedni pojazd tak aby meble i inne rzeczy z twojego mieszkania były przewiezione w możliwie najlepszych warunkach

Zakres naszych obowiązków przy przeprowadzce mieszkania to między innymi:

transport mebli i dobytku z odpowiednim zabezpieczeniem wszelkich elementów
załadunek i rozładunek mebli przez naszych doświadczonych pracowników
zabezpieczenie dobytku za pomocą folii stretch i folii bąbelkowej
na poczet transportu mebli jak i innych rzeczy posiadamy również ubezpieczenie

Usługi przeprowadzki mieszkania zrealizowaliśmy między innymi do:

team
Hamburg - przeprowadzka mieszkania osoby prywatnej

Usługa transportu mebli zrealizowana pojazdem z przyczepką. Czas trwania usługi - około 20 godzin. Obsługa 2 pracowników.

team
Przeprowadzka na trasie Wrocław - Berlin

Usługa przeprowadzki mieszkania odbyła się również z udziałem 2 pracowników. Przybliżony czas realizacji - 12 godzin.

team
Usługa na trasie Wrocław - Erfurt

Kompleksowa usługa przeprowadzki mieszkania osoby indywidualnej. Zrealizowana z udziałem 2 pracowników. Czas trwania usługi ok. 18 godzin.

Zobacz inne przydatne informacje przy przeprowadzce mieszkania

Nie mamy sobie równych w swoim fachu! Możesz powierzyć swoje mieszkanie w nasze ręce! Przeprowadzimy je śpiewająco! Przekonaj się o tym sam!